אודות המכללה

מעוניינים בלימודים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם:

מכללת "השכל"– מהשכלה לעשייה, נוסדה בשנת 2014. מאז ועד היום, מעסיקה המכללה את מיטב המרצים המובילים בתחומם הן מבחינה אקדמית והן מבחינה מעשית. הצוות הניהולי, האקדמי והפדגוגי המוביל של מכללת "השכל" מורכב מאנשי חינוך בכירים, בעלי ניסיון רב ומגוון בניהול בתי-ספר ומערכות חינוך בארץ ובתפוצות, בהדרכה פדגוגית ואקדמית ובתפקידי פיקוח.

המכללה מציעה לסטודנטים הבאים בשעריה מגוון עשיר במיוחד של מסלולים להכשרה מקצועית, לימודי תעודה, קורסי העשרה והשתלמויות במגוון תחומים כגון חינוך וטיפול, חשבונאות, נדל"ן, מקצועות טכניים ועוד.

איכות ההוראה במכללה היא מן המעלה הראשונה. הסטודנטים נהנים מלימודים בכיתות קטנות, באווירת לימודים נעימה ומפתחת ומיחס אישי מצד סגל המכללה והמרצים. בנוסף, הסטודנטים זוכים לליווי וסיוע בהשמה בעבודה מתאימה, עם סיום הלימודים.

תוכניות הלימודים בנויה על אוריינטציה יישומית, המתבטאת הן בתכנים והן בדרך ההוראה. המכללה מדריכה ומלווה את לומדיה ואת בוגריה להשתלבות בעולם התעסוקה, ובדרך זו משפרת את מעמדם הכלכלי והחברתי.

המכללה משתפת פעולה עם רשויות מקומיות וגופים ממשלתיים התומכים בקידומם המקצועי של קהלי יעד שונים, ומשתתפים במימון הקורסים השונים.

שיתוף:

דירוג:

/ 5.

דילוג לתוכן