בוגרים ממליצים

ציטוט אייקון

תודה על הקשר המיטבי שנוצר, יחסי האנוש ועל הנגישות לחומרי הלמידה. כל אלו היו מקור לחווית למידה מוצלחת. ככל שהזמן נקף, היתה למידה משמעותית והרגשנו שהיה על מי לסמוך. על כך תבורכו.

ציטוט אייקון

אני מחנכת כיתה א' כבר 18 שנים, התחברתי מאוד לשיטות ולכלים שניתנו בקורס הוראה מותאמת,למדתי שיטות וטכניקות אשר יסיעו לי לשפר את תחום הקריאה והכתיבה של תלמידיי בכיתה וכן בעבודה פרטניתהקורס העשיר את הידע שלי בתחום בכל הקשור לגורמים לקשיים בקריאה ובכתיבה בקרב התלמידים, קשב וריכוז, לקויות כאלו ואחרות, למדתי כיצד לסייע לאותם תלמידים ולקדם אותם למרות הלקויות והקשיים.למדתי כי חולה עלינו לשלב בתחום הלימודי את ההיבט הריגשי ולא להתעלם ממנו, משום שהוא מרכיב חשוב מאוד בתחושת המסוגלות.ובנימה אישיתדורית היקרה, היה לי העונג ללמוד איתך, מעבר לידע העצום שיש לך בתחום ההוראה המתקנת, את אישיות נפלאה, סובלנית בצורה מעוררת השראה. כל שיעור איתך היה מרתק ומעניין במיוחד.מאוד התחברתי לדרך העבודה שלך, ברגעים בהם ביצעת וידוא הבנה ולא המשכת את השיעור עד שכולם הבינו את דברייך.תודה רבה לך על כל הידע. את מיוחדת ואני ללא ספק זכיתי!!!!

ציטוט אייקון

היי נתי, ראשית רציתי להודות לך באופן אישי על מה ואיך שהנחת את הקורס-בצורה נעימה, ברורה, עם התכוונות אמיתית מהלב. נהנתי מאד מכל שיעור ובשקיקה שמעתי כל פיסת מידע. תודה רבה גם  על החומרים ששלחת ועל המענה המפורט לכל שאלה. שנית, היום יש לי את השיעור הראשון עם התלמיד בכיתה ב׳. מאחר ואין לי ניסיון בזמנים אני מצרפת את התכנית שלי להיום איתו שתגידי לי אם זה הכיוון. כמובן שתוך כדי תנועה אם אראה שזה יותר מדיי או פחות מדיי אני אשנה תוך כדי